O nás

Naše fotografické kurzy jsou navrženy tak, aby byly zábavné a snadno srozumitelné. Ať už jste nováčci s touhou naučit se ovládat svůj fotoaparát a chcete se seznámit se základy fotografování, nebo jste zkušený fotograf a hledáte způsob, jak vylepšit vlastní dovednost a portfolio. V nabídce kurzů PhotoProfession si dokáže každý zájemce najít svůj kurz. 

Naučíme vás pracovat s osvětlením v ateliéru či venku. Zdokonalíme vás v dovednostech v oblasti pouliční fotografie. Společnost PhotoProfession nabízí celou řadu fotografických kurzů a workshopů. Tyto vzdělávací programy vedou profesionálové a jsou určeny nejen pro amatéry, kteří mají zájem o zlepšení svých dovedností v oblasti digitální fotografie. Naši studenti opouštějí kurzy/workshopy s novými poznatky, znalostmi a pochopením pro tvorbu fotografie.

Zdokonalte si své dovednosti v oblasti fotografování na vyšší úroveň. Zaregistrujte se na některý z mnoha kurzů nabízených společností PhotoProfession. Pokud chcete získat více informací o kurzech a workshopech, kontaktujte nás nebo si prohlédněte náš výběr kurzů.

  • Jsme autorizovanou právnickou osobou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy od 18. července roku 2016 pro profesní kvalifikace (rekvalifikační kurzy)
  • Jsme vydavatelem odborného časopisu Fotomanuál zápsaném do evidence periodického tisku a bylo mu přiděleno evidenční číslo MK ČR E 22611